با حکمی از سوی معاونت توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری سرپرست اداره‌کل توسعه منابع انسانی و رفاه سازمان میراث‌فرهنگی منصوب شد.

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی eshoop به نقل از سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، احمد دانیالی معاون توسعه مدیریت سازمان میراث‌فرهنگی  در حکمی، علی حاجی‌شیزری را به‌عنوان سرپرست اداره‌کل توسعه منابع انسانی و رفاه منصوب کرد.

    در حکم حاجی‌شیزری آمده است: 

    «با عنایت به موافقت معاون محترم رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی و نظر به تعهد، تخصص، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان “سرپرست اداره‌کل توسعه منابع انسانی و رفاه” منصوب می‌شوید.

    برنامه‌ریزی و تعیین خط مشی‌ها در قالب ضوابط و مقررات، برنامه‌های توسعه، اهداف و  وظایف سازمانی، اخذ سیاست‌ها، راهکارها در بلند، میان و کوتاه‌مدت، تدوین و اجرای نظام جامع مدیریت منابع انسانی، سامان‌دهی سیستم یکپارچه اتوماسیون اداری و مالی، ارتقای سطح معیشت و رفاه کارمندان با تدوین و اجرای نظام جامع رفاهی، ارتقای سطح رضایت‌مندی کارکنان از طریق تحول در نظام سازمانی، توانمندسازی و ارتقای مهارت وکاریی کارکنان از طریق تدوین و اجرای برنامه‌های آموزشی از‌جمله وظایفی است که انتظار می‌رود با برنامه‌ریزی دقیق و سازمان‌دهی مناسب و بهره‌گیری از توان صاحبنظران و کارشناسان در راستای اهداف و مأموریت‌های سازمان اهتمام لازم به‌عمل آید. 

    توفیق روزافزونتان را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری، اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی eshoop تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.»

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت فروشگاه اینترنتی EShoop محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس