در مجالس عروسی رسم است که عروس و داماد با هم به تالار عروسی یا باغ وارد می شوند و از کنار مهمانان عبور می کنند. در همین رابطه اگر برخی نکات را رعایت کنند باعث هرچه زیباتر شدن ورودشان می شود.

   نکاتی در رابطه با ورود عروس و داماد به تالار عروسی

  در انتخاب تالار عروسی خود بهترست مکانی را انتخاب کنید که مسیری مجزا برای جهت عبور عروس و داماد به سمت جایگاه را داشته باشد. شما می توانید این مسیر را با گلبرگ های گل و تزئینات مناسب با تم عروسی و یا لباس عروس باشد. از تزئیناتی که می توان در این مکان استفاده کرد می توان به شمع، بادکنک، مروارید و … اشاره نمود. گل آرایی و دیزاین این قسمت کاملا سلیقه ای است. همچنین ببینید : تالارهای تهرانپارس . شما فردی که جهت این تزئینات انتخاب می شود فردی باتجربه و حرفه ای باشد مانند افرادی که در تشریفات عروسی کار می کنند قرارداد همکاری ببندید و ایده ها و نظرات خود را به او منتقل کنید و کار طراحی را به او واگذار کنید. همچنین می توانید از مسئولین تالار پذیرایی بخواهید که هنگام ورود عروس و داماد با نورپردازی و نور افشانی ویژه لحظه ورودتان را متفاوت کنند.

  در صورتی که تالار شما مسیر ورود عروس و داماد را نداشت می توانید این مسیر را با همین گل ها و تزئینات ایجاد نمایید و با نورپردازی آن را تکمیل کنید. ضمن اینکه میتوانید در مسیر ورود پارچه ای از تور با مروارید تهیه کرده و مسیری را جهت عبور عروس و دماد ایجاد کنید تا به هرچه باشکوه تر شدن مراسم شما کمک کند.

  امروزه ساقدوش ها در مراسم عروسی نقش بسزایی دارند و بسیاری در مراسم عروسی خود ساقدوش عروس دارند. شما می توانید از ساقدوش ها و یا از اقوام نزدیک خود کمک بخواهید. آنها می توانند قبل ورود شما به سالن عروسی و حضور در جمع مهمانان، آنها را راهنمایی کنند تا در جای خود قرار گیرند و آماده ورود عروس و داماد باشند و به احترام ورود عروس و داماد سکوت کنند. ساقدوش ها می توانند در مسیر ورودی شما گل ریزان کنند و یا با حرکت شمع در طول مسیر شما، مهمانان و مجلس را آماده ورود شما به تالار کنند. اگر ساقدوش ندارید می توانید این کار را به کوچولوهای حاضر در مجلس بسپارید.

  نکاتی در رابطه با دسته گل عروس هنگام ورود عروس و داماد به تالار عروسی

  اگر دسته گل عروس آبشاری و بلند است بهتر است دستتان را در دست همسرتان حلقه کرده و دسته گل را با دو دست در مرکز نگه دارید. بهتر است عروس و داماد در مسیر عبور و گذر در مقابل مهمانان با گام های آرام و در کنار هم ضمن خیر مقدمی کوتاه با مهمانان با تبسمی زیبا و دلنشین مسیر را طی کنند تا به جایگاه مخصوص عروس و داماد برسند. شما می توانید جهت انتخاب بهتر دسته گل عروس خود مطالب مربوطه به : “دسته گل عروس” را مطالعه کنید.

  در صورتی که دسته گل عروس کوچک و ساده است عروس یک دست خود را در دست داماد گره زده و دست دیگر خود که دسته گل را گرفته است تا پهلو خم کرده و با لبخندی ملایم و با متانت و آرامش همراه با قدم های یکدیگر مسیر را طی کنند . بهتر است دسته گل در طول مسیر جابجا نشود و از راه رفتن با گام های سریع خود داری کنید.

   نکاتی در رابطه با ورود عروس و داماد به تالار عروسی

  اگر دسته گل عروس به جای استفاده از گل های متنوع و آبشاری بصورت حلقه گل طراحی و دیزاین شده در این صورت بهتر است عروس با یک دست بازوی داماد را گرفته و با دست دیگر دسته گل و گوشه ای از لباس عروسی را بگیرد. البته این روش بیشتر برای لباس عروس های پف دار و با دنباله بلند استفاده می شود و در صورتی که لباس عروس شما ساده و یا بدون پف و دنباله است می توانید  دست خود را به بازوی همسرتان حلقه کرده و حلقه گل را طوری بگیرید که گل در دست شما و در کنار بازوی همسرتان قرار گیرد.

  منبع : تالار نت

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت فروشگاه اینترنتی EShoop محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس